Autofólie | sluneční fólie, autofólie, okenní fólie Příbram

Protisluneční folie

Protisluneční folie

Specifikace: protisluneční autofolie výrazně snižuje prostup slunečního záření do interiéru vozu, a zvyšuje tak komfort cestujících osob. Zároven zabrání průniku až 99% škodlivého UV záření. Omezuje výrazně takzvané šisování interiéru vozu. Nainstalování protislunečních autofolií též zvyšuje bezpečnost.

Použití: používáme jen vysoce kvalitní autofolie s UV filtrem, a proti otěrovou vrstvou. Protisluneční autofolie je možno instalovat na všechny druhy automobilů. A to vždy z vnitřní strany skla. Provádíme odbornou instalaci bez jakéhokoliv vysklívání, nebo demontování částí interiéru vozu. Všechna skla jsou opatřena atestačním štítkem, a je vydána certifikace pro kontrolu na STK.

Bezpečnostní folie

Bezpečnostní folie

Specifikace: bezpečnostní autofolie chrání skla automobilů proti rozbytí, které je nejčastějším způsobem vloupání do vozidla. Tyto folie jsou čiré, a tudíž po instalaci na automobilu neviditelné. Opět zadržují až 99% škodlivého UV záření.

Použití: Instalace z vnitřní strany skel vozu.

Folie na ochranu laku automobilů CARSHIELD

Specifikace: čirá elastická velmi dobře tvarovatelná folie zabrání poškození laku proti odletujícím kamínkům, poškrábání, agresivnímu hmyzu apod.

Použití: Používá se na nejvíce namáhané části karosérie jako jsou nárazníky, kapoty, zrcátka, lemy, prahy.

Foliová reklama

Nabízíme kompletní reklamní servis včetně grafické přípravy. Polepy firemních vozů, cedulí, banerů, světelných reklam, nápisů atd.